NUMATIC ELEKRIK SÜPÜRGELERİ - WVD 902

2000 watt gücünde iki adet termik destekli motoru 2200 mm varan emiş gücüyle kullanıcısını yormaz. Islak kuru temizlik yapabilen motoru sayesinde operatörüne büyük rahatlık sağlar.30 lt. kapasiteli bu model net filtre güvenliği il geniş mekanlarda atıkların temizlenmesi işlemini hızlı ve maksimum verimle yapar.Güçlü ABS gövdesi sağlam,dayanıklı ve estetik bir şekilde kolay hareket etmesini sağlar.tekerlek sistemiyle hareket etmesini sağlar,operatörü yormaz.Zengin aksesuarı sayesinde dar alanlarda rahatlıkla kullanılan bu model profesyoneller ve amatörler için çok verimli bir modeldir.
Aksesuarlar:Hortum*Halı Fırçası*Zemin Fırçası*Köşe Fırçaları

NUMATIC ELEKRIK SÜPÜRGELERİ - CTD 572

Halı yıkama makinesi olarak dizayn edilme bu profesyonel temizlik makinesi aynı zamanda ıslak kuru elektirk süpürgesi olarak da kullanılabilir.Bu iki fonksiyonu bünyesinde yerine getirebilen makine halıların yıkanması ve tüm zeminlerin temizlenmesi işlemine imkan verir.Sağlam gövdesi ve yüksek teknolojiyle üretilen motor sistemleri sayesinde problemsiz ve güvenilir bir temizlik aracıdır.Cihazdaki termik sistem bu amaca hizmet için kullanılmıştır.Tekerlekler vasıtasıyla kolayca hareket eden 18 kg ağırlığındaki makina; şık dizaynı,güçlü teknik özellikleri ve sağlamlığı ile ele alındığında işi bilen operatörler için akıllı bir seçim aracıdır.
İsteğe Bağlı Aksesuarlar:
*Koltuk nzozlu
*Kuru emme ünitesi

 

 
NUMATIC ELEKRIK SÜPÜRGELERİ - WVD 572

Islak kuru temizlik işlemi için özel olarak dizayn edilmiş makine 2000 watt gücünde iki adet termik destekli motor sayesinde 2200 mm varan emiş gücüyle kullanıcısına hiç iş bırakmayan son derece verimli makine dir.Motor ve elektrik sistemimde kullanılan üstün teknoloji sayesinde 23 lt kapasiteli bu model geniş mekanlarda ıslak kuru atıkların temizlenmesi işlemini hızlı ve maksimumu verimle yapar.Güçlü ABS gövdesi yıllarca sağlam,dayanıklı,estetik bir şekilde kolay hareket etmesini sağlar.Hareket etmesini sağlayan tekerlek sistemi operatörünü yormadan izmit temizlik şirketleri nin kolaylıkla işini yapmasını sağlar.Zengin aksesuarı sayesinde dar alanlarda rahatlıkla kullanılan bu model profesyoneller ve amatörler için çok verimli bir modeldir.
Aksesuarlar:Hortum*Halı Fırçası* Zemin Fırçası*Köşe Fırçaları

NUMATIC ELEKRIK SÜPÜRGELERİ - CTD 902

Profesyonel kullanıcılar için üretilen bu özel arabalı makine ıslak kuru elektrik süpürgesi olarak kullanılabileceği gibi, halı yıkama makinesi olarak da kullanılabilir. İki ayrı fonksiyonu bünyesinde topladığı için bir çok operatör tarafından tercih edilir.Powerflo pompa sistemiyle temizleme solüsyonunu halının en derinliklerine gönderir.2000 watt motor ve yüksek emişe sahip 40 litre kapasiteli makine, çalışma ve makine güvenliğinin sağlanması için termik sistemle desteklemiştir.Tekerlekleri ile kolayca hareket ettirilebilen bu model, estetik görünümünün yanı sıra operatörünü yormadan hızlı ve yüksek verimle temizlik yapmaya elverişli olduğu için vazgeçilmez bir iş arkadaşıdır.Bakımı ve kullanımı son derece kolay olan bu modelin ağırlığı sadece 22,5 kg'dır.
İsteğe bağlı Aksesuarlar:
*Koltuk ozolu
*Kuru Emme Ünitesi

YER YIKAMA ROBOTLARI - RA 300 E

Profesyonel ve amatörler için üretilen bu sert zemin yıkama robotu fırçaları aracılığı ile ıslak temizlik yaparken kuvvetli vakumu sayesinde temizlenen yüzeydeki bütün kir ve nemi emerek mükemmel sonuç elde edilmesini sağlar.12 litrelik su tank kapasitesi ve 35 cm'lik emiş alanı genişliği sayesinde geniş mekanlardaki sert zeminlerin temizliğini profesyonelce tamamlayan makinenin kullanımı ve temizlik sonrası bakımı son derece kolaydır.

YER YIKAMA ROBOTLARI - RA 410 E - Elektrikli

Güçlü vakum motoru,yeterli fırçalama alanı ve emme nozolu sayesinde temizliğin hızlı ve mükemmel şekilde yapılması amacı ile dizayn edilmiştir.Pratik ve kullanımı son derece kolaydır.Dar ve geniş alanlardaki tüm sert zeminlerin temizlenmesi için kullanılır.Basit kontrolleri yapıldığı sürece yıllarca sorunsuz ve güvenli hizmet verebilen bu makine kullanımı ve depolanması kolaydır.Temizlik sektöründeki firmaların bir numaralı tercihidir.Profesyonel ve amatörler için üretilen bu sert zemin yıkama robotu fırçaları aracılığı ile ıslak temizlik yaparken kuvvetli vakumu sayesinde temizlenen yüzeydeki bütün kir ve nemi emerek mükemmel sonuç elde edilmesini sağlar.İzmit temizlik şirketleri ne bu makina'nın kendilerinde olup olmadığını sorunuz.

 

 
YER YIKAMA ROBOTLARI - RA 400 E

Dar ve geniş alanlardaki tüm sert zeminlerin temizlenmesi için profesyonelce kullanılan bu model, 1450 watt gücündeki vakum motoru, 33 cm genişliğindeki toplam fırçalama alanı ve 44 cm enindeki emme ozonlu sayesinde temizliğin hızlı ve mükemmel şekilde yapılması amacı ile dizayn edilmiş pratik ve kullanım son derece kolay bir makinedir.Basit periyodik kontrolleri yapıldığı sürece uzun yıllar sorunsuz ve güvenli hizmet verebilen 14 litre kapasiteli bu makine kullanılması ve depolanması kolay olduğu için özellikle temizlik sektöründe hizmet veren firmaların bir numaralı tercihidir.
İsteğe Bağlı:Nozol ve Hortum Takımı

YER YIKAMA ROBOTLARI - RA 410 B - Bataryalı

Güçlü vakum motoru,yeterli fırçalama alanı ve emme ozonlu sayesinde temizliğin hızlı ve mükemmel şekilde yapılması amacı ile dizayn edilmiştir.izmit temizlik firmamızın kullandığı bu makinenin pratik ve kullanımı son derece kolaydır.Dar ve geniş alanlardaki tüm sert zeminlerin temizlenmesi için kullanılır.Basit kontrolleri yapıldığı sürece yıllarca sorunsuz ve güvenli hizmet verebilen bu makine kullanımı ve depolanması kolaydır.Temizlik sektöründeki firmaların bir numaralı tercihidir.Profesyonel ve amatörler için üretilen bu sert zemin yıkama robotu fırçaları aracılığı ile ıslak temizlik yaparken kuvvetli vakumu sayesinde temizlenen yüzeydeki bütün kir ve nemi emerek mükemmel sonuç elde edilmesini sağlar.

 

CİLA MAKİNALARI - R44 180

Tüm sert zeminlerde yapılacak işlere göre rahatlıkla kullanılabilecek, üçlü, sessiz ve sağlam yapılı profesyonel amaca yönelik üretilmiş ovalama ve cilalama işlemleri konusunda son derece verimli bir modeldir.1200 watt motor gücü ve dakikada 180 devirle çalışan 30 kg ağırlığındaki makine çalışma anındaki rahatlığı sebebiyle operatöre kesinlikle yormaz ve maksimum verimle çalışır.

Standart Aksesuar :
* Halı fırçası * Ovalama fırçası * Ped tutucu * Solüsyon tankı

CİLA MAKİNALARI - R53 1100

Sert zeminlerin bakım, cilalama ve parlatılması amacına yönelik olarak üretilen bu makine yüksek devirli olmasına rağmen cihazın dizaynı sebebiyle son derece rahat ve kolay kullanıma sahiptir. Sessiz ve güçlü yapısıyla uzun süreli çalışmalarda operatörünü kesinlikle yormaz. Dakikada 1100 devir yapan makine 1320 watt gücündeki yüksek verimli motorla bu güce erişmektedir. 46 kg ağırlığındaki modelin pad çapı 53 cm dir.

Standart Aksesuar: *Pad tutucu

 

 
CİLA MAKİNALARI - R44 450

Dakikada 450 rpm devir yapan makine 1500 watt gücündeki yükse verimli motorla bu güce erişmektedir. 39 kg ağırlığındaki modelin pad apı 44 cm'dir. Sert zeminlerin bakım, cilalama ve parlatılması amacına yönelik olarak üretilen bu makine yüksek devirli olmasına rağmen cihazın dizaynı sebebiyle son derece rahat ve kolay kullanıma sahiptir. Sessiz ve güçlü yapısıyla uzun süreli çalışmalarda operatörü yormaz. Üzerindeki anahtarla mevcut çift zamanlı devir yani yüksek ve düşük devir elde etmek mümkündür.
Standart Aksesuar : *Ovalama fırçası *Ped tutucu *Solüsyon tankı

ÇİFT KOVALI PRESLİ TEMİZLİK ARABALARI - SPACE 50

* izmit temizlik Sert plastik gövdeli, presli çift kovalı temizlik arabası
* 66 x 45 x 94 cm
* 2x25 lt

 

izmit temizlik şirketleri